Kurumsal Banner
Firmamız 1956 yılında perakende gıda sektöründe ticari faaliyete başlamış ve 60 yıllık ticari serüvenine üçüncü kuşak aile bireyleri ile devam etmektedir.

Piyasadaki güvenilirliğimiz ve tecrübemiz ile birçok sektörde faaliyet göstermekteyiz. YD Deniz Tedarik bünyesinde gıda, tekstil, elektronik ve haberleşme, mobilya ve beyaz eşya ürünlerinin üretim ve satışı yapılmaktadır. 
 
Firmamız, İzmir’de kırmızı, beyaz et parçalama üretim tesisi ve konserve üretimi, Ordu’da balık şoklama ve paketleme tesisi, Mersin’de bakliyat üretim tesisi, Tunceli’de Mobilya, beyaz eşya ve zücaciye satış mağazaları, Diyarbakır’da kamu kurum ve kuruluşlarının gıda ve gıda dışı ihtiyaçlarının tedariki, İstanbul’da elektronik ve haberleşme konularında ithalat ve ihracat yapmaktadır.  
 
Türkiye’nin birçok ilinde ve yurt dışındaki fabrikalarda fason üretimler yaptırarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı, kaliteli ve uygun fiyatla tedarik etme gayreti içerisindeyiz. 
 
Tekstil grubumuz, Denizli, Aydın, Manisa ve Uşak illerinde anlaştığımız fabrikalarda üretim ve pazarlama faaliyeti yürütmektedir.
 
Firmamız Türk Silahlı Kuvvetlerinin en büyük tedarik firmalarından birisidir.
 
Gıda grubumuz Et ve Süt Kurumu’nun Et ihtiyacını karşılamak için 2015 yılında Bosna Hersek’te sözleşmeli besicilik yaptırmış ve  kurumun et ihtiyacının bir kısmını karşılamıştır. Bu yıl için de Avrupa’dan et ihtiyacını karşılamak için çalışmalarımız devam etmektedir. 
 
60 yıllık deneyimimiz ve birlikte çalıştığımız iş arkadaşlarımızla kocaman bir aile olduğumuzu düşündüğümüz  şirketimiz, profesyonelliğin gereklilikleriyle örtüştürerek, samimiyet ve içtenliği, işimizin hamuruyla yoğurmanın keyfiyle müşterilerimize hizmet etmekteyiz.
 
Üretimdeki ve sahadaki gücümüzü verimli kullanarak, çalıştığımız bütün ürün gruplarında Türkiye’nin en büyük tedarik firmalarından biri olma hedefimize  yaklaşmanın gururuyla yolumuza devam ediyoruz.